Znajdź swój wymarzony zakątek

Oferta

Dom przy ul. Mieszka I w Międzyrzeczu  Nowa cena: 670 000 zł pow. użyt. : 128 m2 pow. działki: 744 a
Kupujący nie płaci prowizji !

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana domem jednorodzinnym oraz budynkiem gospodarczym przy ul. Mieszka I w Międzyrzeczu.

Budynek został wybudowany w roku 1983 r., lecz wewnątrz przeszedł całkowitą modernizację.

Składa się z trzech kondygnacji: parter; garaż, 3 pomieszczenia kotłowni, w której znajduje się piec z podajnikiem na ekogroszek oraz drugi wariant ogrzewania to piec gazowy, kolejne pomieszczenie to dodatkowy pokój, wc,
spiżarnia z odrębnym wejściem,
II kondygnacja to wysoki parter: wejście szerokimi schodami przez ładny taras; ( przestrzeń otwarta) salon z balkonem, pokój wypoczynkowy z kominkiem elektrycznym, kuchnia, łazienka z brodzikiem,
III kondygnacja - piętro: 3 sypialnie, łazienka z kabiną prysznicową.

Dodatkowo: piękny ogród, budynek gospodarczy, większość mebli w cenie nieruchomości, za nieruchomością piękny widok na pola.

Atuty: stanowią dwa rozwiązania ogrzewania, piec na ekogroszek lub niezależne ogrzewanie gazowe, wyremontowany dach, ładne wnętrza.

Opłaty: podatek od nieruchomości raz na rok 840 zł ( rozbite na kwartały), ogrzewanie gazowe to 1100 zł na miesiąc przy obecnych cenach gazu lub 4 -5 tony ekogroszku w sezonie grzewczym, energia i woda w zależności od zużycia.

Zapraszam do obejrzenia nieruchomości tylko z pośrednikiem po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Więcej zdjęć dostępnych na mojej stronie.
Biuro Nieruchomości Posesja Anita Knych tel. 609698795